OSSE BASKI

  

OSSE BASKI

 

Biz Kimiz ? Çalışma Prensiplerimiz Nelerdir ?


Firmamız bünyesinde senelerin biriktirmiş olduğu tecrübe ile müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı baskılı tişört tedariğini temin etmektir. Baskılı t-shirt ler sizlere; Polo Yaka tişört, V-yaka tişört, “0" yaka tshirt olarak, her bütçeye ve amaca uygun olarak üretilmektetir. Personeliniz için isterseniz kaliteli tişört, isterseniz promosyon tişört ler ile baskılı veya nakışlı olarak sizlerde t-shirt sahibi olmanız bizlerle çok kolay. Sizlerde en uygun ve kaliteli şekilde baskılı tişört e sahip olabilmeniz için yanlızca bir telefon kadar yakınız. Baskılı tişört, nakışlı tişört için logonuzu bizlere göndererek, ücretsiz çalışma hazırlanabilir ve karşılaşacağınız ürünün birebir üzerinde görebilirsiniz.

Kurumsal Tişört, personelinizin sizleri temsil eden en önemli etkenidir. Baskılı tshirt ler, sizin en iyi reklamınız ve olmazsa olmazlar arasındadır. Senelerce giyebilecek, Kaliteli { tişort } için doğru adrestesiniz. Daha önce denediğiniz tüm tişortleri unutun. { Tisort } yaptırmak artık bizlerle çok daha kolaydır.


Baskılı Tişört Kalitesi


Baskılı tişört kalitesi sizlere özel, alternatifli olarak hazırlanmaktadır. 1.Kalite, Gramajlı, %100 Pamuklu ürünler ve 2.Kalite, Düşük Gramajlı, %100 Pamuklu üretilmektedir. 1.Kalite Baskılı tişört { t-shirt } ve 2.Kalite Baskılı tişört { tshirt } arasında dikim kalitesi ve beden kalıbı farkı da bulunmaktadır.

1. kalite baskılı tişortler kumaş olarak en üst düzey olan Compact kumaş kullanılmaktadır. Bedenler Klasik kesim olarak ; her yaş ve kişiye uyacak şekilde dikim olarak itina ile dikilmektedir.

2. kalite baskılı tshirtler kumaş olarak bir kalite altı olan Ring kumaş kullanılmaktadır. Bedenler Personel kesim olarak ; işyeri ve çalışma ortamlarında rahatlık ve hareketlilik için daha geniş kesimli olarak dikilmektedir.

Baskılı tişört kalitesini, kumaşı ve dikim özelliklerini görebilmeniz için sizlere özel olarak Türkiye’nin tüm illerine ücretsiz olarak kargoluyoruz.

 

Baskılı Tişört Fiyatları

 

Baskılı tişort fiyatları, üzerine uygulanacak olan logo veya yazınızın nakış, baskı ve alternatif çözümlerdeki uygulanacak sisteme göre değişiklik göstermektedir. 1.Kalite baskılı t-shirtte genellikle en uygun ve pratik kullanıma sahip olan transfer baskı kullanılmaktadır. Üzerine uygulanmasını istediğiniz baskının boyutları, baskının renk sayısı, baskının uygulanma aralığına göre değişkenlik göstermektedir. En sağlıklı baskılı tişort fiyatlandırma sistemi, sizlerle yapılacak olan baskılı tişört görsel çalışmadan sonra net olarak çıkacaktır. Nakışlı tişört fiyatları, üzerine uygulanacak olan yazı ve logonun boyutuna ve detaylardaki vuruş sayısına göre hesaplanarak sağlanabilmektedir.

Nakışlı tişörtler uzun süreli olarak, kaliteli tişört yaptırmak isteyenlere tavsiye edilmektedir. Kaliteli tişört, nakış ile çok daha belirginleşmektedir. Baskılı tişört, nakışlı tişört arasında birim fiyatı olarak çok belirgin bir fiyat farkı yoktur. Genellikle nakışlı tişörtler, yapım aşamasından önce nakış yapıldığı için özel sipariş tişörtler de kullanılmaktadır. Nakışlı kaliteli tişört için, ürün bitmiş halinde olduğu zamanda kullanılmaktadır.

 

Baskılı Tişört Bedenleri

 

Baskılı tişörtlerde kullanılan tişörtler amacına göre hazırlanmaktadır. Kullanım amacı Personel Tişörtü, Kurumsal Tişört, Festival Tişörtü, Organizasyon Tişörtü, Sevgili Tişörtü, Taraftar Tişörtü, Okul Tişörtü vs. gibi çok yaygın bir alanda kullanılmaktadır.

Kaliteli baskılı tişörtlerimiz, Polo Yaka tişört ve “0" Yaka tişört bedenlerinde Spor kesimli olarak dikilmiştir ve çoğu konfeksiyon mağazası ile ortak bedenlere sahiptir.

2.Kalite baskılı tişörtlerimiz Polo Yaka tişört ve “V”Yaka tişört bedenleri Personel kesimli olarak dikilmektedir ve Bedenleri ortalama olarak birer bedene yakın büyüklüktedir.

Osse Tshirt { Tişört } için özel olarak üretilmiş, “0" yaka bay ve bayan tişörtlerde Slim Fit kesimli olarak dikilmektedir. Beyaz ve Siyah renklerde, sürekli olarak Bay ve Bayan tişörtleri sürekli olarak tüm sezonlarda stoklarımızda bulunmaktadır.

 

Baskılı Tişört Toptan İmalatı

 

Baskılı tişortler, toptan imalatı sürekli olarak stok olarak bulundurulmaktadır. Üretim beklemeden, acil baskılı tişört isteyen müşterilerimiz için sürekli olarak raflarda bulunan tişörtlerden yalnızca baskısını yapıp teslim etmekteyiz.

İstenilen renklerde tişört, beden, yaka rengi, ribana rengi farklı olarak ürünleri özel olarak ve adet farketmeden üretebiliyoruz.

Kurumsal tişörtleri, sizlerin özel rengi olarak, bünyemizdeki atölyelerimiz ile sizlere en kısa sürede hazırlıyoruz.

Siparişlerinizde Kaliteli Polo Tişört, 2.Kalite Polo Yaka Tişört, “0"Yaka Tişört veya “V”Yaka Tişört olarak fiyat ve kullanış endeksli olarak alternatifli üretim imkanı bulunmaktadır.

Beyaz Toptan tişört, Siyah toptan tişört, Kırmızı toptan tişört, Lacivert Toptan tişört, Gri toptan tişört tüm sezonlarda bulunmaktadır.

Siz hayal gücünüzle tişörtlerinizi bizlere bildirin, bizlerde hayalinizdeki tişörtleri üretelim.

 

Baskılı Tişört Kargo-Teslimatı

 

Tişört Modelleri, Tişört adeti, Tişört baskısı, Tişört özelliği ayırt etmeksizin tüm siparişlerinizi anlaşmalı olarak, en uygun ve en hızlı olarak Türkiye’nin tüm illerine ürünlerinizi kargoluyoruz. Kargonuzun ücreti, ürünlerinizin ağırlığına, teslimat adresinin mesafesi, ambalaj özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Yetkili personelimizden konu ile ilgili olarak bilgi alabilirsiniz. Toptan baskılı tişört siparişlerinde alternatif olarak şehirler arası taşımacılık hizmetleride kullanılmakta olarak, opsiyonel olarak tercih edebilirsiniz.

 

Baskılı Tişört Modelleri ve Fotoğrafları

 

Sitemizde bulunan tüm tişörtlerin fotoğrafları kendi tasarımız, kendi üretimimiz ürünler olup, kullanım ve telif hakkı yanlızca Osse Baskı’ya aittir.

Sitemizde bulunan modellerin üzerinde tişörtler ülke standartlarında kişilerce çekimleri gerçekleştirilmiş olup, sipariş edeceğiniz ürünün birebir fotoğrafıdır.

Osse Tshirt Baskı sitesinde mobil görsel kullanılmamaktadır ve Renkler birebir olarak ürünler üzerindeki renk ve doğal görüntüleridir.

Sanal Modelleme kullanılmamaktadır.

 


Bizleri Seçmek İçin Nedenleriniz ?

Sizlerin istemiş olduğunuz ürünleri kendimiz kullanacakmış gibi, hem kalite anlamında hemde esnetik açıdan en iyisini ve en ekonomik olanını üretme konusundaki

taviz vermeyen anlaşımımız ile kesinlikle ilk nedeniniz olacaktır. Fiyat düşük tutup kalitesiz ürün yapmak yerine, kaliteli ürünler yapıp, sizlerin devamlı gönül rahatlığı ile çalışabileceğiniz daimi tedarikçiniz olmak amacımızdır. Ürünlerinizin gerek Transfer Baskı & Nakışta en temiz ve özenli şekilde uygulanması, Paketlenmesi, sizlere

gönderimi aşamasında titizlik ve düzeni ile memnun kalacağınız garantisi vermekteyiz.